Hladinka, šnyt alebo mlieko ? 

ŠARIŠ 12

Menej bubliniek, potešujúca rezkosť a bohatá pena.

Chutí tak, akoby ti ho zo suda v pivovaroch stočil sám sládek.


PILSNER URQUELL

Pivo ktoré zmenilo svet. Taký je Pilsner Urquel, Originál už od roku 1842. Za jeho chuť vďačíme nielen stále rovnakému, unikátnemu postupu pri varení piva, ale aj tým najlepším surovinám. Aby pivo chutilo skvelo, musia svoju prácu dobre odviesť nielen sládkovia, ale aj výčapníci.

ŠARIŠ 12  - tmavý 

Tmavý pivný špeciál sa pýši výrazne sýtou farbou a intenzívnu vôňou. Vonia po karameli, no zachováva si horkosť svetlého piva. Svetlý, bavorský, karamelový a farebný s(ú)lad, nech je v tvojom pohári.

Voľba sládkov - každý mesiac nové pivo na výčape

V spolupráci s Plzenským Prazdrojom Vám prinášame jedinečný program Voľba sládkov, v ktorom vám postupne predstavíme špeciálne várky našich pív. Po celom Slovensku tak môžete v priebehu 12 mesiacov v roku ochutnať až 12 unikátnych čapovaných pív - každý mesiac jedno.

KOFOLA 

Tradičný, československý kolový nápoj nezameniteľnej chuti a arómy vyrábaný už od roku 1960. Zmes 14 bylín a ovocných štiav okorenených sladkým drievkom. To je Kofola Originál. Láska na prvý dúšok, láska na celý život. BIRELL pomelo & grep

Čapovaný Birell Pomelo & Grep je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického piva Birell, v ktorom je príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer sladkej chuti pomela a horkej chuti grepu.